Antalya Psikolog

Comments · 284 Views

Antalya psikolog desteği ile yaşamış olduğunuz psikolojik sorunlardan kurtulabilir, hayatınızın seyrini değiştirebilirsiniz.

Kaliteli yaşamın sırrı, fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı olmaktan geçmektedir. Fiziksel sağlığını korumanın yollarını genellikle farkında olabilen bireylerin ruhsal sağlıklarını korumada farkındalık düzeyleri düşük olabilmektedir. Günümüzde yaşamın getirmiş olduğu zorlu koşullar bireyde temelde stres ve kaygı yaratmaktadır. Bu stres ve kaygı bireyin fiziksel ve ruhsal sağlığını bozarak yaşamını oldukça zorlu hale getirebilmektedir. Sorunlarla nasıl baş edeceğini bilemeyen bireyin yaşam kalitesi giderek düşmekte ve bozulan sağlık durumlarını çözebilmek adına gerekli yardımları alabilmeyi zorunlu hale getirmektedir.  Antalya Psikolog çalışanları olarak ruh sağlığı alanında danışanlarımızın yaşadıkları sorunları aşmalarında gereken psikolojik desteği sağlamayı misyon edinmekteyiz.

Psikolojik Yardımı Kimler Alır?

Türkiye’de fiziksel sağlığa gereken önem verilirken ruh sağlığı konusunda gereken desteğin alınması beklenen seviyede değildir. Kendine uygun ruh sağlığı uzmanı bulamadığından şikayetçi olanlar kadar etiket edilme gibi ön yargıda olanlar da bulunmaktadır. Sanılanın aksine psikolojik desteğe ihtiyaçların duyanların erken müdahale edilmesi yaşadıkları sorunların hızlıca çözülmesinde fayda sağlayacaktır. 7-70’e her yaştan bireylerin psikolojik yardıma ihtiyacı olabilmektedir. Antalya Psikolog merkezindeki alanında yetkin uzmanlarımız:

  • Çocuk terapisi
  • Ergen terapisi
  • Yetişkin terapisi
  • Yaşlılık psikolojisi
  • Çift/Evli terapisi
  • Cinsellik terapisi
  • Travmalar
  • Kaygı Bozuklukları
  • Davranış bozuklukları ve uyum problemleri vb. alanlarda gereken psikolojik yardımı yapabilmektedir.

Nasıl Psikolojik Destek Alabilirim?

Antalya ilinde yüz yüze seans almak isteyen danışanlarımız için terapi merkezimiz bulunmaktadır. Whatsapp hattımız üzerinden bizlere ulaşarak, en yakın tarihe randevu oluşturabilme imkanına sahipsiniz. 8 tane psikolog ile yüz yüze, 30 tane psikolog ile online destek sağlayan  kurumumuz, çeşitli psikolojik rahatsızlıklar üzerinde etki sağlayacak psikoterapi bilgisine sahiptir. Her biri 18 tane eğitimi tamamlamış, her bir eğitimin hangi rahatsızlık üzerinde daha etkili olacağının detaylarını öğrenmiştir. Kurumumuzdan ayrılan danışanlarımız kendilerini daha iyi hissetmekte, hayat verimliliğini arttırmaktadır. Hayatlarına daha farklı bir gözle bakmayı öğrenen danışanlarımız, hayatlarını olumlu yönde değiştirecek kararlar alabilme potansiyeline sahip olmaktadır. Seanslarımız 45-50 dakika sürmekte, haftada bir kez gerçekleştirilmektedir. Seanslar hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için ilgili numarayı arayabilir, ayrıca sitemize girerek psikologlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurumumuzda yer alan uzmanlar arasında kendinize en yakın hissettiğiniz terapisti seçme şansına sahipsiniz.

Antalya Psikolog Ücretleri Ne Kadardır?

Psikolojik yardım isteyen bireylerin en çok merak ettiği konulardan biri seans ücretleridir. Seans ücretleri; danışanın seansa getirdiği probleme, uygulanacak olan tekniğe, seansların kaç dakika olduğuna, psikolog desteği verecek kişinin uzmanlık alanına, terapi merkezinin bulunduğu şehre vb. durumlarda değişkenlik göstermektedir. Antalya’da seans ücretleri 200-300 Tl arasında farklılık göstermektedir. Antalya Psikolog merkezi olarak 45-50 dakikalık seans ücretimiz 200 TL’dir. Ayrıca danışanlarımıza son derece önemli avantajlar sunmaktayız. Paket seanslarımız bulunmaktadır. https://www.antalyaterapimerkezi.com/  Paket seanslarımızda, seans ücretlerinde daha avantajlı fiyatlandırma politikası uygulamaktayız. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Comments